Minimalna zmiana, a taka poprawa looku, czyli newsy o naklejkach na laptopa i komórkę

Człowiek nie lubi nudy. Zwłaszcza nastolatek. Nużyć może niezmienność. Wielką radość przynosi zmienianie czegoś, odświeżanie wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont mieszkania. Można też kupić nowe ciuchy w zupełnie odmiennej stylistyce. Kobiety mogą nałożyć inny kolor na włosy albo dramatycznie ułożyć uczesanie.

Możliwości jest naprawdę wiele. A metamorfozy da się zacząć od najdrobniejszych rzeczy. Popatrz na swoją komórkę. Od zakupu ta sama. Jest w kolorze czarnym bądź szarym. Rutyna, zgadza się? Potem popatrz na laptopa. Czy standardowa obudowa gadżetów nie nuży cię już? Jeżeli O ile na te dwa pytania odpowiedziałeś twierdząco, proponuję ci: zdobądź ciekawe naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl

Autor: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skin czyli skórka, stylizowany pokrowiec na urządzenie. W sieci odszukasz całą masę sklepów, które sprzedają takie naklejki na laptopa. Zazwyczaj strony dysponują bogatymi katalogami, gdzie możesz spędzić przyjemnie czas, poszukując upragnionego motywu na przenośny komputer. Katalogi są naprawdę wielkie – z pewnością znajdziesz tam bohaterów z ulubionych programów, widokówki z ukochanych miast i fotosy artystów. Możesz zamówić skin, który fosforyzuje. Jeśli jednak nie przypadnie ci do gustu żaden z fabrycznych wzorów, duża liczba sklepów internetowych oferuje możliwość przesłania im wybranego przez ciebie zdjęcia, z którego zostanie wykonana skórka. Twój komputer odzyska dawny blask! Skórki są dopasowane do większości firm laptopów – sprawdź .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E

Autor: Sony
Źródło: Sony

Identycznie jest w wypadku naklejki na telefon.

Nie masz zamiaru zakończyć intrygującego tematu na tym poście? Więc zachęcamy do nowych – kliknij w źródło kamery ip zewnętrzne i wejdź na zbliżoną witrynę.

Tu także wybór jest ogromny i pozwala się na wysłanie własnego projektu. Tak samo jak skiny na laptopy, nowe obudowy na komórkę mogą fosforyzować. W sprzedaży natkniesz się na skórki na znakomitą liczbę standardowych rodzajów aparatów – ważny link.


Wyświetl większą mapę
Sprawdź już dziś, jak bardzo da się zmodyfikować nudny telefon i komputer! Powiedz precz nudzie i spraw, że znajomi będą ci zazdrościć twojego sprzętu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*