Jakie akcesoria najlepiej pasują do komórki? Czy lepsze jest etui czy folia?

Jak powinien prezentować się telefon? Pytanie może zdawać się się banalne, lecz przecież jest rzeczywiście zasadne, szczególnie, że dzisiaj każdy ma telefon, a raczej smartfon.

wiedza

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Kalkulator, pieniądze, ołówek i dokumenty

Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com

Różne są modele telefonów nowej oraz starszej generacji, ale każdy z nich ma pewien wygląd, jaki podoba się bardziej lub mniej. Jednakowoż telefony są do siebie podobne, tak więc wiele osób planuje posiadać tego typu model, który będzie właściwie spersonalizowany. Co najkorzystniej wybrać: etui a może folię ochronną?

dron

Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia telefonu komórkowego, który ma wpływ na jego bardziej interesujący wygląd, jest etui. Tego rodzaju pokrowiec na telefon ochrania przed zarysowaniami, mechanicznymi uszkodzeniami oraz silniejszymi urządzeniami. Tego typu wybór zależy od gustu oraz indywidualnych preferencji, jednak najlepiej też pomyśleć, czy ważne są tylko względy estetyczne lub pszczyna internet też funkcjonalne. Jeśli nie chcemy etui to bardzo dobrą alternatywą będzie folia na telefon.

Prezentują się fajnie, także chronią przed rysami i pozostałymi uszkodzeniami. Kupując folię korzystnie jednak się zastanowić, jaki jej typ będzie najlepszy. Do wyBoru mamy rodzaje ochronne matowe i błyszczące. Pierwsze nie prezentują się jakoś rewelacyjnie, choć to oczywiście kwestia gustu, lecz jednocześnie nie pozostawiają wielu odcisków palców. Folie błyszczące lepiej natomiast pasują do nowoczesnych smartfonów.

Zakup folii nie jest kłopotem, gdyż takie akcesoria na komórkę są dostępne w wielu sklepach, mniej ciekawie jest z jej założeniem. Dosyć często pojawiają się pęcherze powietrza, jakie mają negatywny wpływ na wygląd ekranu. Przed zastosowaniem folii powinniśmy wyczyścić ekran telefonu dość miękką ściereczką a także specjalnym płynem do czyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*