Smartfony i laptopy firmy Samsung

Samsung produkuje dobrej jakości urządzenia elektroniczne – to wiadomo dużej części ludzi trochę chociaż orientujących się w nowinkach technologicznych. Większość także wie, że oferta tego producenta jest mocno zróżnicowana. Z logo samsunga kupić można sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, komputery i telefony komórkowe. Rzecz jasna nie będą to jedyne elektroniczne propozycje tej firmy, w zasadzie nie ma obszaru, gdzie nie widać charakterystycznego loga tej firmy. Lecz w niektórych dziedzinach samsung w ciągu ostatnich lat stał się prawdziwym liderem.

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Na przykład notebooki tj firmy zbierają bardzo pochlebne opinie.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis (https://www.emanta.pl/car-audio), w którym są podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Są one świetnie wykonane, a wydajność i moc obliczeniowa jest połączona z bardzo dobrą wygodą użytkowania i ciekawą stylistyką. Na przykład SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE TOUCH BIAAY (NP915S3G-K01PL) to mały, niezwykle smukły i lekki notebook o wydajnych komponentach. Zastosowano w nim dysk SSD w miejsce standardowego, co pozwoliło na ograniczenie wagi urządzenia do 1.5 kg.

Kolejną grupą produktów, wśród której urządzenia firmy Samsung cieszą się ogromną popularnością, są telefony komórkowe i smartfony. Jeszcze zanim się zaczęła epoka ekranów dotykowych dobre opinie zbierał Samsung C3520 srebrny. Eleganckie wzornictwo, kilka różnych kolorów do wyboru i nieduże rozmiary po złożeniu sprawiały, że model ten cieszył się zasłużonym wzięciem. Obecnie królują smartfony, przedstawicielem których może być na przykład Samsung Ativ S I8750 srebrny (na tej stronie). Rzecz jasna, jak na sprzęty tej firmy przystaje, ten model również ma doskonale zoptymalizowane parametry zapewniające szybką, stabilną pracę. Duży ekran chroniony jest przez niezwykle odporne na zarysowania szkło Gorilla Glass, a co ciekawe, model ten jest jednym z pierwszych, które działają na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Wśród ciekawych telefonów samsunga warto jeszcze wymienić SAMSUNG. Ten model telefonu charakteryzuje się tym, że jego obudowa jest całkowicie odporna na trudne warunki, na przykład takie jak kurz, woda albo też upadki z większych wysokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*