Nieważne, jaki rodzaj przedsiębiorstwa mamy, na pewno dobrym pomysłem będzie stworzenie witryny internetowej

W XXI wieku ciężko wyobrazić sobie, żeby jakaś spółka albo sklep funkcjonowały bez swojej odsłony w internecie.
Wszystkie sklepy powinny mieć stronę internetową, by również tam mieć możliwość oferować swoje artykuły.

Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
strona internetowa

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
oświetlenia

Autor: Brian Blues
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak strona internetowa wydaje się być potrzebna również wszystkim innym przedsiębiorstwom. Jeżeli dla przykładu jesteśmy fizjoterapeutą czy dekoratorem wnętrz, to także powinniśmy istnieć w sieci, żeby mogli nas wyszukać potencjalni klienci. Takie są czasy, że większość Polaków załatwia wszystko online.

Kiedy już przeczytasz zamieszczony tutaj artykuł, nie mniej atrakcyjna będzie ta następna strona (http://www.hanzo.com.pl/monitory-obrotowe), gdyż posiada pokrewne dane na ten temat.

Pragną kupować przeróżne rzeczy (również artykuły spożywcze), bukować zagraniczne wycieczki i opłacać rachunki. Jeżeli zatem mamy przedsiębiorstwo, to bez strony możemy nie przeżyć w współczesnym świecie. Najlepiej byłoby, by stronę stworzył nam jakiś profesjonalista. Musi ona przykuwać wzrok. Powinna być oryginalna, aby klient miał ochotę ją przeglądać oraz aby zapadła mu ona w pamięci. Z drugiej strony nie powinna być ona nazbyt udziwniona, ponieważ musi być intuicyjna. Jeżeli okaże się w praniu, że jest zbyt trudna i mało intuicyjna w obsłudze, to ludzie zirytują się i przejdą na stronę konkurencji. Dlatego do napisania strony powinniśmy zatrudnić dobrego grafika.

Porozmawia on z nami o wszystkich detalach, takich jak kolor i przykładowo rozmieszczenie linków, i przedstawi wstępne projekty. Rzecz jasna nasze kontakty mogą odbywać się drogą elektroniczną. Nie musimy przecież szukać kogoś z naszego miasta. Najlepszy specjalista może pochodzić skądkolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*