Obniżenie kosztów obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają mnóstwo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa specjalistów, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Korzystając ze swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o sześćdziesiąt procent.

System rozpoczyna swoje działania od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są sprowadzane do formatu tabelarycznego i zależnie od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania korzysta już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie przejmuje się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj.

Odnajdziesz tutaj faktycznie szerokie opracowanie (https://certo.waw.pl/) takiego tematu, zatem trzeba je starannie przeczytać. Dowiesz się wtedy sporo ciekawych informacji.

Kofax i Basware.

Źródło: Efematic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*