Mogą nimi być rozmaitego typu długopisy, breloki, znaczki, czy etui na telefon. Dlaczego warto mieć etui?

Ludzie mają różne hobby. Jedni zbierają niespotykane okazy roślin czy owadów, inni grają na ulubionym instrumencie, jeszcze inni przyrządzają oryginalne smakołyki. Są także tak zwani gadżeciarze, a więc osoby, które kupują różnego rodzaju gadżety. Mogą nimi być różnego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, ale także etui na telefon.

zobacz to

Autor: Eliana Buchaul
Źródło: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu warto kolekcjonować etui chociażby do Nokii? Aktualnie staramy się, by odróżniać się od innych. Nie jest to łatwe, jako że mimo dużej różnorodności asortymentu w sprzedaży, jesteśmy zalewani takimi samymi produktami, które wypuszcza się na rynek masowo. Każdy, kto chciałby w jakiś sposób się wyróżnić musi więc szukać innowacyjnych produktów, które są nietuzinkowe i niebanalne. To, że wykorzystujemy etui na telefon, przestaje być powoli już czymś niecodziennym. Natomiast oryginalne etui do Nokii – chociażby z podobizną ukochanego aktora lub program dla transportu posiadające nasze ulubione zdjęcie z wakacji, to już coś, czym możemy się wyróżnić, na tle innych właścicieli tego telefonu – etuo.pl.Rzecz jasna prawdziwy kolekcjoner etui nie będzie wybrzydzał i będzie szukał etui zrobione z przeróżnych tworzyw i o różnej konstrukcji. A wybór jest spory. Szczególnie Chińczycy zalewają rynek dekoracyjnymi etui w postaci zwierząt, błyszczącymi, haftowanymi i tak dalej. Popularne są także etui zawierające wspomniane zdjęcia – z fotografiami znanych osób bądź przygotowanymi na życzenie etui z naszymi własnymi zdjęciami. Zwłaszcza, jeśli etui zawiera nasze indywidualne fotografie możemy pochwalić się naprawdę oryginalnym gadżetem.
nowoczesne etui na telefon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście profesjonalne etui do Nokii wyprodukowane pod okiem producenta nie ma sobie różnych. W tym przypadku nie chodzi tylko o wygląd co o jakość produktu. Takie etui nie zarysowuje się, nie pozostawia odcisków palców i całkowicie chroni aparat przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zwykle zakupuje się je w zestawie, ponieważ wówczas mamy pewność, że w pełni jest dopasowane do wielkości wybranego telefonu.Jak więc widzimy, etui na telefon spełnia nie tylko zadania ochronne, ale także estetyczne. Kolekcjonowanie etui to również doskonała zabawa i hobby, które warto mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*