Epapieros, plusy

Zamierzasz rzucić lub wyraźnie ograniczyć palenie? Proponujemy więc zaznajomic się z ofertą epapierosa. To innowacyjne urządzenie, które przypomina z wyglądu tradycyjnego papierosa. Epapierosy podają minimalne ilości nikotyny, lecz zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy.

Co istotne w dzisiejszych czasach, palenie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to prawda – ale myślmy o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w najbliższym czasie i wtedy możemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Wymagany jest tylko e-liquid (zobacz na stronie Sklep.Poltiko.pl).

W zasadzie są dwa „parametry”, które powinniśmy wziąć pod uwagę kupując liquid do elektronicznego papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Plusem palenia e-papierosa jest to, że jego właściciele sami są w stanie zadecydować o stężeniu nikotyny. Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów nabyć możemy płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Dodatkowych walorów smakowych oraz zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu wybranego samodzielnie smaku. W sklepach (tych stacjonarnych jak i tych w sieci) znajdziemy aromaty o smaku kawy, gumy do żucia czy owocowe. Każdy palący sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.

Pełna oferta sklepu w epapierosami

Źródło: sklep.poltiko.pl

Zalety e-papierosa? Głównie brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, ponieważ dym jest bezbarwny i ma delikatny zapach zależnie od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają żółknięciu, zaś oddech (wodorowanie organizmu) pozostaje świeży na bardzo długo.

Epapierosy to stosunkowo nowy produkt na naszym rynku – na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Wadą dla części osób może być oczywiście koszt zakupu dobrego e-papierosa. Jednak inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ oszczędzamy na kupowaniu tradycyjnych papierosów, których cena co pewien czas idzie w górę. Z tego powodu warto zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*