Gadżety dla telefonu

Sklep internetowy poleca w okazyjnych cenach gadżety do komórki. W tym miesiącu w szczególności poleca się gumy na telefon jak i folię na telefon. Guma na telefon jest świetnie do niego dopasowana. Stworzona została z dobrej klasy materiału TPU. Materiał, z którego stworzony jest futerał, ma specjalną domieszkę, która posiada właściwości antybakteryjne, co jest niezwykle ważne w codziennym użytkowaniu, gdyż telefon leży w różnorodnych miejscach a następnie zostaje przykładany do twarzy kilka razy w ciągu dnia.

telefony

Autor: Luca Viscardi
Źródło: http://www.flickr.com
Wysoka trwałość tego materiału gwarantuje odpowiednią ochronę telefonu i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest niezwykle trwała na pęknięcia, przykład. Etui przyjmuje energię uderzenia w czasie upadku. Futerał jest specjalnie wyprofilowany tam gdzie ma guziki by można je było obsługiwać, gdy telefon jest w gumie. Guma gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich gniazd, przycisków, głośników, kamery, lampy błyskowej bez konieczności zdejmowania etui. Guma na telefon Chroni komórkę przed porysowaniem, ale też przed działaniem pogodowym i promieniowaniem UV.

Gumy na telefon mają różne barwy oraz grafiki. Interesujące grafiki powodują, że telefon nie tylko będzie wspaniale zabezpieczony, ale będzie też przykuwał wzrok. Guma ma 12 miesięczną gwarancję. Guma jest doskonale doczepiona do :telefonu komórkowego, nie jest luźna, nie spada, a co więcej posiada wystający rant w koło wyświetlacza, który chroni ekran telefonu. Stylowe etui, nie tylko świetnie ochroni telefon, ale też odmieni jego wygląd.Folia na komórkę wykonana została z poliwęglanu.

Chroni ekran przed zarysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz upadkiem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków i smug. Ekran reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę idealnie przylega, a po odklejeniu nie zostawia żadnego śladu. Folia maskuje też już istniejące rysy na wyświetlaczu. Folia jest całkowicie przezroczysta – obraz nie modyfikuje ostrości i koloru. Główne plusy folii to: znakomita ochrona; bardzo dobra wytrzymałość na zarysowania nawet niezwykle ostrymi przedmiotami; komfortowy dotyk i bardzo prosty montaż i demontaż. Do folii dołączony jest zestaw czyszczący, potrzebny przy montażu. Istnieje również video instrukcja (odkurzacz centralny instalacja) nakładania folii w języku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*