Innowacyjne zastosowania kamer o których nie miałeś pojęcia

Ukryta kamera DV Pen to kamera, jaka zapewnia wysokie bezpieczeństwo użycia. Poprzez zainstalowanie jej w długopisie, który możemy mieć stale przy sobie bądź pozostawić w mieszkaniu. Kolejny współczesny ekwipunek to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na wygodną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki imponującym parametrom jak również aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Prymarny nowomodny sprzęt , którym jest długopis z kamerą zawiera wbudowaną szpiegowską mini kamerę (). Pozwala ona na baczną rejestrację otoczenia z ogromnie godziwą rozdzielczością, generując przejrzysty obraz. Zapisywane są również dźwięki z otoczenia, co pozwala na zebranie argumentu mobbingu, wykazania oszustwa, lub nagranie istotnego spotkania w sposób niezmiernie dyskretny.

Wkomponowana pamięć o pojemności 4GB pozwoli na luźne nagranie rozmowy a czas pracy przyrządu waha się od 1 do 1,5 godziny. Porozumiewanie się z komputerem za pomocą interfejsu USB pomoże bez trudu zgrać i powielać filmy i zdjęcia. Drugi z kolei nowy przyrząd to nowoczesna kamera sportowa HD 720p o niewielkich rozmiarach, jaka zezwala na praktyczną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki idealnym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Najistotniejszy komponent sprzętu, czyli matryca notuje obraz dużej jakości, płynny i żywy.

Nie chcesz skończyć interesującego tematu na tym wpisie? Więc zachęcamy do nowych – kliknij w źródło wyjazdy na mecze do Rzymu i przenieś się na podobną stronę.

kamera samochodowa C600 nadaje się podobnie do rejestracji filmu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia. Mini kamera sportowa notuje również tony otoczenia za pomocą wbudowanego, wrażliwego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Informacje w postaci plików AVI notowane są na wymiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na laptopa zdarza się je obejrzeć na opcjonalnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas notowania przy naładowanych akumulatorach wytrwa około godzinę, co przyzwoli na swobodne nagranie spotkania lub rozmowy.

Artykuł, jakim jest długopis z kamerą wskazany jest użytkownikom poszukującym osobistego sprzętu szpiegowskiego, podstępnie ukrytego w długopisie, jaki dostępny jest w dogodnej cenie. Bezproblemowa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to perfekcyjne rozwiązanie do optymalnego nagrania bieżącej konwersacji, otrzymania dowodu bądź nagrania filmu z wycieczki rowerowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*