Niedawno miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Powszechnie wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej się rozmawia. W naszym domu też tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie ładnego i jasnego salonu, często podejmujemy naszych gości po prostu w kuchni. Zwłaszcza, gdy jest to rodzina lub przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra

Autor: Bugatti
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Jako żona zwracam dużą uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko ładna, ale również wygodna. Dlatego, kiedy zepsuł nam się czajnik elektryczny nie miałam zamiaru kupować nowego w pierwszym lepszym sklepie. Dla mnie liczyła się jakość. Koleżanka zaproponowała mi wówczas Russell Hobbs. Nazwa producenta niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że bezpieczniej skorzystać z oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej znanego producenta.

Postanowiłam jednak poszukać więcej informacji na ten temat w sieci. Okazało się, że jest to brytyjska firma, która istnieje od 1952r. Niewątpliwie ma zatem duże doświadczenie w produkcji i sprzedaży urządzeń AGD.

Zerknij na opublikowany tutaj tekst, a na pewno niesamowicie Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz w tamtym miejscu istotne informacje odnoszące się do tego tematu.

Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, postanowiłam spróbować. Produkty znanych producentów – Grohe.

Wybrałam czajnik Precision Control, z opcją sprawdzania temperatury wody podczas gotowania. Jestem zachwycona tą funkcją. Mogę odpowiednio przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w chwili, gdy na wyświetlaczu LCD pokaże się wartość 60-85 stopni celsjusza. Czajnik przydaje się także w przypadku parzenia herbaty rooibos, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Dobrze pamiętać, że tego typu sprzęt znakomicie przydaje się też w kuchniach, w których są niewielkie blaty. Zapraszamy na naszą stronę: więcej informacji

czajnik elektryczny

Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti
W naszej kuchni czajnik postawiliśmy w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zbiera na blacie dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a ponadto dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią ważną funkcję, dlatego nie ma sensu stawiać na nich zbyt wiele przedmiotów. Część powierzchni trzeba jednak zawsze wygospodarować na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po udanym zakupie czajnika, zdecydowaliśmy się wymienić także kran. Nasza bateria kuchenna od dłuższego czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna zrobiona jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to duże ułatwienie. Znajomi coraz częściej podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*