Jakiego typu artykuły mają do zaoferowania sklepy detektywistyczne?

Jeszcze kilka lat temu sklepów detektywistycznych na terenie naszego kraju w ogóle nie było. Aktualnie pojawiają się one praktycznie tak, jak grzyby po deszczu. Co najmniej jeden sklep detektywistyczny znajduje się w zasadzie w każdym dużym mieście naszego kraju. Jaki asortyment mają do zaoferowania sklepy tego typu?

detektyw

Źródło: http://www.morguefile.com/
Oferta produktów, które ma w swojej ofercie sklep detektywistyczny jest niezwykle szeroka. Każdy sklep detektywistyczny (zobacz również: sklep detektywistyczny) (np ten ) ma do zaoferowania przede wszystkim przeróżne urządzenia podsłuchowe. Wybór tych urządzeń jest przeogromny, wiele z nich zostało tak zminiaturyzowanych, że naprawdę długi czas musi minąć zanim osoba , której założono podsłuch o tym się dowie. Asortyment sklepów oferujących artykuły detektywistyczne jest obecnie zdecydowanie większy. Wśród gadżetów, które naprawdę dobrze się sprzedają znajdują się także różnego rodzaju kamerki. Popularnością cieszy się między innymi długopis z mini kamerą. Wspomniany Długopis z mini kamerą posiada wmontowaną bardzo małych rozmiarów kamerę, która pozwala na dyskretne, niezauważalne filmowanie. Takim długopisem możemy rejestrować nie tylko sam obraz, ale także rejestrować dźwięk. Możliwe jest także robienie fotografii. Jeszcze innym dla wielu bez wątpienia naprawdę ciekawym gadżetem jest zegarek szpiegowski. Wspomniany Zegarek szpiegowski pokazuje nam nie tylko godzinę (np ten ). W istocie funkcja ta jest dla dużej grupy osób mało znacząco. Dużo bardziej ważne wydaje się to, że ma on wbudowaną bardzo małą kamerę, równie niewielki dyktafon i aparat fotograficzny. No i jest odporny na działanie wody.

detektyw z lupą

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
Zostanie aktualnie Jamesem Bondem to żadna trudność. Każdy, kto tylko ma ochotę pobawić się w szpiega może to zrobić bez trudu. Jedyną trudnością może okazać się zasobność portfela. Ogromna część gadżetów, które mają w swojej ofercie sklepy proponujące artykuły detektywistyczne to dość drogie zabawki. Z wielu produktów, które mają w swojej ofercie sklepy detektywistyczne korzystają oczywiście także osoby wykonujące zawód profesjonalnego detektywa. Ale spora liczba klientów tych sklepów to amatorzy, którym marzy się bycie choć przez chwilę doskonale znanym wszystkim miłośnikom filmów agentem Jamesem Bondem. Często nabywcami tych gadżetów są rodzice, którzy chcą sprawdzić, jak dopiero co zatrudniona niania zajmuje się ich dzieckiem. To z całą pewnością bardzo dobry sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*