Teraz ludzie używają telefonów komórkowych — nie znaczy to jednak, że stacjonarne odeszły już do lamusa

Kiedyś niejeden Polak marzył o tym, by w jego domu podpięto telefon. W latach komuny trzeba było czekać na to bardzo długo.
Ludzie, którzy pamiętają Polskę lat 70.

lampa

Autor: Lee Russell
Źródło: http://www.flickr.com
czy 80., z pewnością mogą przypomnieć, że nie każdy posiadał w domu telefon. Należało wpisać się do kolejki i długo na nie czekać. Później (po upadku socjalizmu) posiadali je już wszyscy. Współcześnie zwykle kupowane jednak telefony komórkowe. Mimo to myliłby się ten, kto sądziłby, że telefony stacjonarne odeszły w zapomnienie. Do teraz używa ich bardzo spółek i emerytów.

Jeżeli ciekawi Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę (https://www.leclerctychy24.pl/wedliny-pasztety), która opisuje podobne wątki, też będą zapewne interesujące.

W firmach są one najnormalniej w świecie niezbędne. Aparat znajduje się na każdym biurku. Wówczas można bez kłopotów dzwonić wewnątrz firmy oraz załatwiać różne kwestie z pozostałymi działami bez wstawania od biurka. Mamy możliwość, by też dzwonić w kraju, jak i za granicę. Dzięki korzystnym umowom z dostarczycielem firmy często mają spore zniżki na takiego rodzaju połączenia. Szczególnie, jeżeli są to spółki handlowe, które współpracują z innymi firmami na całym świecie. Wtedy abonament płacony jest nie od każdego aparatu, a od całej firmy. I oczywiście na całkowicie innych zasadach niż normalny klient.

Jednakże w czasach, gdy coraz częściej słyszy się o tym, że różne firmy śLEDzą nasze poczynania, słowa czy wydatki, tylko dlatego, że mogą inwigilować nasz telefon komórkowy, to powinniśmy zastanowić się, czy powrót do tradycyjnego aparatu nie byłby dobrym pomysłem. Dziś moda na pięknie wykonane telefony powraca. W szczególności te oldschoolowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*