Kupujemy wygodne słuchawki

W zasadzie każdy użytkowany dziś smartfon czy telefon może odtwarzać muzykę. Jednak głośniczki w tego typu sprzęcie nie należą do najlepszych, dlatego też powinno się pomyśleć o kupnie porządnych słuchawek. Jednak jak może się okazać, wybranie ich wcale nie musi być prostym i łatwym zajęciem.

Słuchawki Sony

Autor: Sony
Źródło: Sony
Niektórzy pewnie postawią na znaną firmę i zakupią Słuchawki Sony MDR-ZX300 (MDRZX300W). Są one zgrabnie, niezbyt duże lecz jednocześnie bardzo wygodne. Użyto w nich dobrej jakości neodymowy magnes, dzięki niemu dźwięk jest wyraźny i bez zniekształceń przy zachowaniu dużej mocy.

Słuchawki te posiadają kabel o długości 1.2 metra i są oferowane w kilku kolorystycznych wersjach, dzięki czemu można je dobrać do własnych preferencji i oczekiwań. Osoby które poszukują jeszcze lepszego brzmienia powinna skusić propozycja mało znanej w naszym kraju firmy Superlux, czyli Słuchawki SUPERLUX HD661P. Posiadają one wygodne, duże nauszniki, tak więc nawet parogodzinne słuchanie muzyki nie będzie powodować żadnego odgniecenia. Ze względu na swe wymiary i praktyczny, kilkumetrowy przewód (zobacz olflex classic 110) te słuchawki raczej będą się nadawać do zastosowań domowych, a nie noszenia na spacerze. Tu także producent postawił na odważne kolory, słuchawki są dostępne w kolorach fioletowym, czerwonym, czarnym oraz srebrnym.

Kolejnym modelem, któremu warto się przyglądnąć w czasie szukania są Słuchawki WeSC Oboe NS Black (). W ich przypadku kolorystyka jest dyskretna, mają czarny kolor z szarymi akcentami. Posiadają praktyczny, wygodny, pokryty miękkim materiałem pałąk, duże kopułki i odpowiednio długi przewód. Do samego dźwięku również nie można mieć zastrzeżeń, same słuchawki brzmią bardzo dobrze i można na nich słuchać różnych gatunków muzycznych. Bardzo ciekawą propozycją dla ludzi, którzy nie lubią poskręcanych kabli są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10. Wprawdzie ich kolor z założenia odstraszy każdego chłopaka, ale są sprzedawane również w bardziej stonowanych wersjach kolorystycznych. A najlepsze w nich jest to, że posiadają wbudowany wewnętrzny odtwarzacz plików MP3, odpada więc konieczność przyłączania ich do zewnętrznych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*