Jakiej marki tablet kupić?

Ostatnie czasy to ogromny wysyp przeróżnych smartfonów i tabletów. Urządzenia te są ogromnie popularne, stając się mobilnymi rozrywkowymi centrami. Duże ekrany dotykowe, coraz szybsze pamięci i procesory sprawiły, że dzisiejsze tablety są dużo szybsze niż sprzęt komputerowy sprzed dekady.

Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
W Stanach ogromny zainteresowaniem cieszą się produkty firmy Apple, w naszym kraju są one nieco rzadziej nabywane, ale powoli zmienia się to.

Jeśli absorbują Cię opisywane w niniejszym artykule kwestie i masz chęć przeczytać większą ilość informacji na tego typu temat – kliknij tu (https://novatronik.com/)!

Apple od zawsze stawiało na najwyższą jakość zarówno sprzętu jak również programów, co świetnie przedstawia Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A) (najlepsze ceny).

Wiele osób uważa, że Apple projektuje najlepsze jakościowo ekrany do tabletów, i spoglądając na powyższy tablet trudno się z tym nie zgodzić. 8 cali przekątnej, dobre podświetlenie i duża rozdzielność powodują, że trudno oderwać wzrok od kolorowego i nasyconego ogromną ilością kolorów ekranu. Pozostała część podzespołów jest na podobnym poziomie. Wydajny układ procesora i aż 32G pamięci bez żadnych problemów mogą obsłużyć nawet bardzo rozbudowane gry i programy. Aby praca z tabletem stała się jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza, Apple wyposażyło Ipad w szereg aplikacji do obróbki filmów,grafiki i muzyki, tak więc otwierając pudełko z tabletem dostaje się gotowe do większości zastosowań urządzenie. Te tablety sprzedawane są w paru kolorystycznych wersjach, opisywany wyżej egzemplarz jest biały, a ma głęboki czarny kolor.

Również biały, lecz dużo większy, bo 10 calowy jest Tablet Asus MeMO Pad FHD10 10,1” 32GB WiFi white (ME302C-1A012A). W przypadku firmy Asus również nie było żadnych kompromisów jeśli będzie chodzić o moc i użyte podzespoły. Pamięć 32G, matryca z dużą rozdzielczością i wydajny procesor również plasują ten model na najwyższej półce urządzeń do zaawansowanych rozwiązań przy zachowaniu przyjaznej dla wszystkich konsumentów ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*