Telewizory i laptopy procenta Samsung

Jednym z liderów w na rynku elektroniki użytkowej stała się ostatnio firma Samsung. Ten koreański producent w ciągu kilkudziesięciu lat został największą firmą z tej branży, a urządzenia Samsunga są popularne na całym świecie.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Urządzenia samsunga to sprzęt audio, telewizory, telefony komórkowe i smartfony, ale firma ta jest obecna również w dziale komputerów dla biznesu i użytkowników indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin oferuje urządzenia najwyższej jakości, porządnie zaprojektowane i wypełnione nowinkami technicznymi. Tak jest także w sytuacji telewizorów LCD.

Jeżeli opisywany artykuł Cię zafrapował, to bez zwłoki wejdź na ten link – ta unikalna strona (http://www.qalcwise.com/elektroniczny-obieg-dokumentow/rozliczanie-delegacji/) zapewne także okaże się dla Ciebie wartościowa.

Spośród wielu telewizorów tej firmy wyróżnia się z pewnością telewizor Samsung o przekątnej 46 cali i wyjątkowo ostrym, wyraźnym obrazie. W modelu tym wykorzystano specjalny algorytm poprawy szczegółów i kolorów, i system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z normalnymi odbiornikami, co daje nieznaną do tej pory jakość obrazu. Można również przyłączyć do niego poprzez złącze USB dowolną pamięć i cieszyć się nagranymi wcześniej filmami.

Następną grupą produktów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) (ceny na stronie) to laptop z potężnymi możliwościami i klawiaturą z panelem numerycznym, dedykowany dla wymagających domowych i firmowych użytkowników. Najwyższy poziom zaprojektowania idzie w parze u niego z oryginalnym wzornictwem, gdyż sprzęt ten jest dostępny również w białej i czerwonej kolorystyce. Do następnej rodziny notebooków zalicza się model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL). Jeśli chodzi o ten sprzęt producent zdecydował się postawić na mobilność i lekkość, laptop posiada 15 calową matrycę, a waży mniej niż dwa kilogramy. Jest niezwykle smukły i lekki, ma również bardzo wygodną klawiaturę i doskonale spisujący się przy pracy w słońcu ekran. Oszczędny i wydajny układ procesora, duża pamięć i szybka karta graficzna sprawiają, że ten sprzęt nadaje się nie tylko do biurowych prac, ale również do rozrywki i zabawy. Za to Samsung 530U3C (NP530U3C-A04PL) pokazuje nowe trendy jeśli chodzi o mobilność. Należy do grupy ultrabooków, jest bardzo lekki i cienki, i co najważniejsze, pracować może długie godziny bez konieczności ładowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*