Dlaczego podczas wybierania platformy sklepowej nie należy kierować się recenzjami?

sklepy Internetowe działają najczęściej w oparciu o oprogramowanie, które w prosty dla użytkownika sposób zarządza magazynem, produktami, dostawami, sprzedażą i dużą ilością różnych opcji.
Tego typu rozwiązanie programistyczne określane jest zazwyczaj jako systemy sklepu albo CMS-y, zatem Content Management System.

Silnik auta

Autor: Grant.C
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie takich platform jest niezwykle dużo.

Zaciekawił Cię nasz wątek? Więc kliknij w link do www (https://krakenchairs.com/11-fotele-gamingowe-dla-dzieci) i rozkoszuj się kolejnymi faktami. W razie pewnych pytań – pisz do nas.

Mówiąc ogólnie tego typu system możemy rozdzielić na dwa najważniejsze rodzaje. Istnieją takie, które potrzebują zainstalowania na posiadanym przez posiadacza serwerze oraz takie, które takiej instalacji nie potrzebują, ponieważ mogą one funkcjonować w ramach internetowej platformy sklepowej. Ta druga opcja jest o tyle bardziej interesująca, że przedstawia zazwyczaj kompletny zestaw opcji. Dzięki temu takie platformy nie wymagają instalacji jakichkolwiek dodatków. Systemy na platformach mają także taki atut, że pozwalają na określone oszczędności, gdyż od swych użytkowników nie wymuszają wydawania jakichkolwiek pieniędzy na serwer, zaimplementowanie systemu, kopię zapasową, aktualizacje czy wtyczki albo dodatki do systemu.

żelazko

Autor: Phil Gradwell
Źródło: http://www.flickr.com
W zamian należy jednak płacić abonament, który może kosztować od 50 złotych. Osoba, która chce otworzyć własny sklep internetowy nie ma zatem prostego zadania. Całą kwestię ponadto utrudnia to, że taka osoba nie powinna sugerować się recenzjami. Po pierwsze dlatego, że różne platformy sklepowe bardzo prędko się rozbudowują i już po upłynięciu roku dana recenzja może być nieważna. Drugim powodem jest to, że tego typu recenzje mogą wprowadzać potencjalnych użytkowników w błąd. Systemy platform sklepowych to zazwyczaj bardzo rozbudowane narzędzia a sam wykaz funkcji w nich obecnych mógłby być niezwykle mylący.

Recenzenci nie w każdym przypadku starannie czytają spisy opcji oraz nie mogą napisać dokładnego artykułu. Dlatego też często wybierają najbardziej ciekawe funkcje i opisują tylko je.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*