Jakiego narzędzia codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

Czy zastanawiałaś się w przeszłości, jak funkcjonują wielkie sieci handlowe? Często są one złożone z setek jeśli nie tysięcy różnorodnych sklepów, w jakich do tego zazwyczaj powinien być bardzo podobny asortyment.

Aby zdołać nad tym to wszystko zaplanować, niezbędne byłoby profesjonalne oprogramowanie.
Tego typu, w jakim prawdopodobne mogłoby być określenie poszczególnych sklepów, poszczególnych dystrybutorów, poszczególne stacje rozładunkowe i wszystkie inne elementy mozaiki nazywanej jako siatka zależności.

Chcesz odnaleźć coś innego na opisywany w tym miejscu temat? Kliknij ten link – ta wciągająca treść (https://biurowezakupy24.pl/tusze-i-tonery/tonery-zamienniki) bez wątpienia może rzucić nowe światło.

Takie oprogramowanie istnieje oraz nazywa się Elektroniczna Wymiana Danych. Ten program sprzedawany jest także pod nazwą EDI, czyli z języka angielskiego Electronic Data Interchange i jest stworzony przez jakąś pochodzącą z Krakowa firmę, jaka zostaje założona jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych.

ekspert

Autor: Asus
Źródło: Asus
Mówiąc zwięźle, wymienione oprogramowanie ułatwia szybką oraz bezpieczną komunikację informatyczną wymianę danych w tak zwanym łańcuchu dostaw. Dzięki temu kierownicy pojedynczych sklepów mogliby między innymi złożyć w centrali zlecenia na brakujące towary czy fizycznie lokalizować samochody poszczególnych dostawców. ProgRAM jest zgodny ze standardem GS1, producent gwarantuje Sernice Desk w aż 10 językach. Należałoby także dodać, że opisywany program posiada już przeszło sto tysięcy odbiorców w ponad 40 krajach.

We wspomnianym rozwiązaniu programistycznym stosuje się między innymi tak zwany Globalny Numer Lokalizacyjny, czyli oznakowanie pozwalające na jednoznaczną oraz unikalną identyfikację konkretnej lokacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*