Jakiego rodzaju etui na smartfona? Wybierzmy idealne rozwiązanie

Dzisiejsze smartfony są to bardzo delikatne przyrządy. Wystarczy upadek z małej wysokości bądź chwila nieuwagi i poniektóre części naszego telefonu mogą nadawać się już tylko do wymiany.
Na rynku znajdziemy dużo rozwiązań zabezpieczających nas przed przykrymi rezultatami wypadku.

Jakie z nich warte są swych pieniędzy, a jakie powinniśmy omijać obszernym łukiem? Rewolucja smartfonowa przysporzyła się do powstania wydajnych aparatów, zdolnych do zastąpienia stacjonarnych komputerów. Wytwórcy porzucili ochotę zwiększenia wytrzymałości obudowy na rzecz rozwoju wewnętrznych komponentów na przykład mikroprocesora, pamięci i aparatu fotograficznego. Efekt nie trudno było przewidzieć, bardzo łatwo rysujące się wyświetlacze, pękające obudowy z syntetyku jak też drugie mechaniczne usterki zdarzają się nadzwyczaj często. Co prawda niektóre smartfony (w szczególności te droższe) zostały wyposażone we wzmocnione części na przykład szkło ochraniające ekran lub wytrzymałe na upadki obudowy, acz nawet one nie są w stanie poradzić sobie z niektórymi sytuacjami. Aby zapobiec strapieniu powinniśmy zainwestować w należyty futerał na telefon.
Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
widok - sprzęt

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym działaniem przy doborze należytego etui musi być analiza naszych wymogów.

Przejdź do sedna oraz przeczytaj na stronie (beltor.pl/) na opisywany temat na innych witrynach – zapewne Cię wciągną kompletnie. Sprawdź to koniecznie.

Gdy prowadzimy czynny tryb życia to należy sięgnąć po stosowny pokrowiec z pasem mocującym dla przykładu na ręce.

Jednostki dla których smartfon jest narzędziem pracy nie wyselekcjonują etui w kształcie (często niewygodnej) zamykanej kieszeni, natomiast pracownicy fizyczni, narażeni na mechaniczne urazy winni zainteresować się futerałami oraz kaburami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*