Którą pralkę zakupić? Wyselekcjonuj idealną!

Frapujesz się, którą pralkę wybrać? Na początek powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie ją postawisz (dla przykładu w kuchni bądź w łazience)?
Od tego będzie uzależniony tryb ładowania a także opcja zabudowy.

Biznes

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Pralki wolnostojące jest to najogromniejsza grupa urządzeń o rozmaitych parametrach. Sprawdzą się zarówno w małych, jak także bardziej przestronnych wnętrzach. Jeżeli myślisz o kupnie pralki do zabudowy (na przykład w ciągu szafek), zaplanuj na nią miejsce w czasie projektowania kuchni lub łazienki.

Znajdziesz tutaj bez dwóch zdań szczegółowe opracowanie (https://sklep.termek.pl/pl/c/Grzalki-do-piecow/89) tego tematu, więc należy je szczegółowo przeczytać. Dowiesz się wtedy wiele wartościowych informacji.

Pamiętaj, że w przypadku modeli do zabudowy można wybierać wyłącznie urządzenia pakowane od przodu. Urządzenia ładowane od góry potrzebują wolnej przestrzeni na swobodne otwarcie klapy. Zanim zdecydujesz, jaką pralkę kupić, dokładnie zmierz miejsce, w którym przewidujesz ją ustawić. Miej na względzie, iż pralka nie będzie ustawiona bezpośrednio przy ścianie, bo ma przyłącze wody najczęściej o długości 7 cm.

Pralka jest to jedno z najgłośniejszych sprzętów w domu. Może wykonywać pracę, wysyłając hałas na poziomie 46-77 decybeli. O poziomie hałasu powiadomi Cię etykieta energetyczna pralki. Jeśli masz w domku malutkie dziecko albo włączasz pralkę nocą i nie chcesz budzić lokatorów ani sąsiadów, nabądź pralkę o jak najniższym poziomie hałasu. Koniecznie sprawdź przystępność części zamiennych. Jeśli idzie o urządzenia Bosch części dostępne są prawie w każdym dużym mieście.

Jeśli nie ma masz w domu warunków do suszenia prania albo pierzesz nadzwyczaj często, pomyśl o nabyciu pralko-suszarki. Owo urządzenie pozwala nie jedynie prać, lecz również suszyć stroje. Swoim wyglądem przywodzi na myśl tradycyjne pralki ładowane od przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*