Kupno pralki – celna inwestycja na lata

Kupując dziś pralkę nie wystarczy wymierzyć, ile powierzchni będzie zajmować i w jakich cenach zamierzamy się zmieścić. Duża ilość dostępnych na rynku pralek każdego może przyprawić o zawroty głowy. W pierwszej chwili wszystkie modele wydają się jednakowe, ale parę chwil dokładnego przeanalizowania pozwoli znaleźć wśród nich rzeczy, na które musimy popatrzeć, planując zakup pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Główne kryteria to głębokość pralki, jej pojemność, programy podstawowe i funkcje dodatkowe, które akurat mogą się nam przydać. Rzecz jasna nie należy pamiętać o parametrach które mają wpływ na nasze finanse, to znaczy zużywaną energią. Dla przykładu sprawdzić można parę typów pralek, które się różnią pomiędzy sobą niektórymi funkcjami.

Na początku opisana zostanie pralka Amica AWS 610 L (zobacz tu).

Tylko teraz oceń elektronika użytkowa ten artykuł, który jest niezwykle ciekawy. Zrób to właśnie w tej chwili! Przekonasz się, że faktycznie należy to zrobić!

Pralka ta zaliczana jest do podstawowych modeli firmy Amica, od wielu lat lidera w segmencie dużego AGD na krajowych rynkach. Typowe wzornictwo, łatwe użytkowanie i kilka najpotrzebniejszych programów , to plusy tej właśnie pralki. Jeśli będzie nam zależeć na prostej i taniej pralce, to należy się za nią rozejrzeć w sklepach.

Pralka Ariston hotpoint WMSD 723 S EU to przede wszystkim nowoczesne wzornictwo, mnogość programów oraz wygoda użytkowania. Pralka ta jest nieduża i doskonale wyważona, dzięki czemu może pomieścić nawet 7 kilo prania. Ma ona też technologię Super Wash, a także możliwości dzielenia pranych ubrań pod kątem typu i dostosowania programu prania, temperatury, ilości wody i czasu. Mamy się do dyspozycji pranie szybkie, funkcję prania odzieży dziecięcej i ręczników. Nowinką wartą podkreślenia jest program Woolmark Platinum Care, który pozwala prać elementy garderoby do tej pory przeznaczone wyłącznie do prania ręcznego. Pralka jest pomalowana na srebrno. Pralka Beko WMB 71643 PTL, to interesujący model ze względu na na mnogość zastosowanych technologii. Przykładowo funkcja AquaFusion pozwoli maksymalnie wykorzystać środek piorący dzięki specyficznej dystrybucji wody, a funkcja pupil pozwala na dokładne wypłukiwanie sierści zwierząt z ubrań. Z kolei Pralka Bosch WLO24260BY to urządzenie bardzo popularne ze względu na to, że nie jest ona droga, a przy tym porządnie wykonana i wygodna w użytkowaniu. W modelu tym do dyspozycji jest na przykład program do prania sportowej odzieży, jeansu czy program do puchowych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*