Wprowadź troszkę ułatwienia do Twojej kuchni z pomocą krajalnicy

W dobie szybkiego życia niezwykle modnym i wygodnym podejściem stało się nabywanie produktów rozdrobnionych lub już przekrojonych w plastry. Producenci prześcigają się w opcjach w ramach których będziemy mogli zaoszczędzić czas i energię, poświęcaną na krojenie. Nie jest to jednak tak praktycznym rozwiązaniem jak jak w pierwszym momencie sądzimy. Dlaczego? Wyjaśnień można wymieniać sporo, ale najistotniejsze jest to, że kupując produkty w dużych kawałkach po czym krojąc je dopiero w kuchni możemy być pewni że dłużej pozostają świeże.

w kuchni

Autor: Las Cruces Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Wędliny, ser czy też chleb przekrojone na kawałki zdecydowanie szybciej tracą smak oraz są jałowe oraz twarde. Większość osób użytkujekrajalnicy tylko w celu krojenia chleba – a przecież mamy możliwość przekrajać nią inne produkty np. warzywa czy mięso. Krajalnica jest więcurządzeniem pozwalającym zaoszczędzić na dłuższej żywotności artykułów w naszej lodówce a dodatkowo na czasie – używanie klasycznego noża zajmuje więcej czasu.

pomieszczenie kuchenne

Autor: Allison Stein
Źródło: http://www.flickr.com

Należy także nabyć urządzenie lepszej marki, by działała przez wiele lat. Zelmer jest jedną z firm specjalizujących się w dziedzinie produkcji sprzętów AGD, w tym krajalnic. W ich ofercie jest artykuł jakim jest krajalnica Zelmer 393.5NP Doris Expressive. To klasyczny, łatwy w obsłudze artykuł. Niewielkie gabaryty dają oszczędność miejsca w kuchni. Posiada opcję wyboru grubości plastrów do 15 milimetrów. To bardzo pewne urządzenie, ponieważ przycisk włączający został zakryty poprzez specjalną zasłonę. Postawa antypoślizgowa jest niezbędnym elementem, który pozwala na bezpieczeństwo korzystania.

Krajalnica Zelmer Alexis Young 294.5NP Orange jest to następny interesujący towar marki Zelmer (kliknij po więcej). Również wyposażona jest regulacji grubości krojenia do 15 mm.. Ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia dużą odporność oraz solidność towaru. Także wyposażono ją w zabezpieczenie, dzięki któremu, że nie włączymy urządzenia przypadkiem.

Bosh jako producent AGD także ma w swej ofercie krajalnice. Niezwykle funkcjonalnym oraz wytrzymałym produktem jest krajalnica BOSCH MAS6200N – Krajalnica MAS6200N.

Czy podoba Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to sprawdź jeszcze szczegóły tu (https://it-solve.pl/software-house-gdansk/), gdyż one również mogą być dla Ciebie bardzo wartościowe.

Produkt wykonano z trwałego metalu – nóż wykonano ze stali szlachetnej – co gwarantuje niebywałą wytrzymałość. Standardowa funkcja wybierania grubości krojenia do 15 mm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*