Jakiego typu kamerę sportową wybrać? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze modele?

Sportowe kamerki są coraz bardziej popularne, ponieważ zakupują je już nie tylko fani sportów ekstremalnych, ale również osoby, które pragną uwieczniać na filmie swoje wakacje.

Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są modele GoPro.
GoPro Session

Autor: Carolin Zöbelein
Źródło: http://www.flickr.com
GoPro Session to obecnie najpopularniejsze kamery na rynku, jeśli chodzi o kamery sportowe to tak naprawdę nie mają one konkurencji źródło artykułu. Szczególnie, że ich ceny choć nie są niskie, to jednakowoż w porównaniu do możliwości nie są też jakoś specjalnie wygórowane. Dość niedawno producent poszerzył swoją ofertę, tak więc mamy do wyBoru więcej kamer oraz więcej możliwości. Ciekawy jest też rodzaj Hero 4 Black, czyli dzisiaj najbardziej zaawansowany produkt z tej serii.
Kamera tego typu umożliwia rejestrowanie wideo w bardzo dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością 30 klatek na sekundę. A oprócz tego użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K przy prędkości 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera xiaoyi action ważny link. Tego rodzaju model ma zaawansowane funkcje, które ucieszą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Kamera (zobacz też: długopis z kamerą) jest niezbyt ciężka, ma kompaktowy design, nagrywać nią można świetne filmy HD.
kamera xiaoyi action

Autor: downloadsource.fr
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy w stanie nią wykonywać czyste, krystaliczne zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to pozwala na przesyłanie w czasie rzeczywistym, ale i edycję oraz udostępnienie takich nagrań za pomocą smartfona.

Jak więc łatwo zauważyć możliwości są duże, jesteśmy w stanie wybrać bardziej popularną kamerę, jaką jest GoPro albo drugi omawiany model, jaki jest także bardzo solidny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*