Czego jeszcze nie wiesz o najnowszych aplikacjach na Android oraz IOS?

Wybór platformy, na którą przygotowywana będzie dana aplikacja zależy przede wszystkim od własnej strategii, do kogo potrzebujemy kierować własną aplikację i których sprzętów używa nasza ekipa docelowa.

Biały smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby aplikacja mobilna była przystępna na obydwa popularne systemy: iOS i Android. Ranga systemu, pod który tworzone są programy mobilne jest bardzo znaczące, bowiem czym więcej lubiany system tym szersze możliwości ataku na ten układ poprzez szkodliwe oprogramowanie. Biorąc pod uwagę całkowite statystyki i teoretyczną nieodzowność doboru jakiegoś systemu operacyjnego (najlepiej, by aplikacja mobilna była otwarta dla układu Android i iOS), jeżeli mają być to użytkownicy w Polsce, wtenczas należałoby wybrać Android, gdyż osób korzystających z aparatów z tym systemem jest w tej chwili w Polsce stanowczo najwięcej. W tym wypadku możemy być przeświadczeni, że trafiamy z aplikacją do największej grupy użytkowników.

Natomiast jeżeli aplikacja mobilna, którą chcemy zbudować miałaby być

Logo Android

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

skierowana do odbiorców na całym świecie wtenczas najlepiej zaryzykować ją na iOS. Mobilne aplikacje mają szansę być przebojową metodą promowania, ponieważ eksploatatorów smartfonów i innych przyrządów mobilnych z roku na rok przybywa. Głównym motywem, dla którego mobilne aplikacje na Android i iOS mają możliwość okazać się pomyślnością jest zjawisko że jednostki, które nich stosują, robią to dobrowolnie. Oferując wciągającą grę albo inną aplikację, zatrudniamy użytkownika do wielokrotnego obcowania z marką. Poza tym w razie przyjemności z aplikacji mobilnej użytkownicy sami faworyzują je dalej swoim znajomym, a to jest efektywny marketing.

Hej, sprawdź to najlepsza telewizja światłowodowa, jeżeli do tej pory nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Wykreowana pod osobne zainteresowania, aplikacja mobilna może przydać się do przyrostu zbytu pośrednio, to znaczy przez zainteresowanie klienta systemu Android i iOS umiejscowionymi w niej tekstami. Zbyt za pomocą narzędzi mobilnych, cały czas się polepsza. Mobilne aplikacje na Android i iOS śmiało zalecane są firmom docierającym do klienta masowego. Największe pożytki mogą mieć sprzedawcy oferujący ubranie, kosmetyki, książki itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*