Druk 3d daje możliwości

Czy spoglądaliśmy jak przedstawia się skanowanie 3D?. Świat technologii tak szybko się rozwija, że od czasu do czasu nawet nie podążamy za wszystkimi nowinkami, które się pojawiają.

Przez to warto na moment się zatrzymać oraz sprawdzić, jakie ewentualności okazują się być nam już oferowane i z czego mamy szansę skorzystać, nie tylko w zawodzie. Teraz interesującą propozycją okazuje się być skanowanie 3D, a zatem takie skanowanie, w którym obraz na monitorze zjawia się nie w dwuwymiarowej formie, lecz właśnie w strukturze przestrzennej, przez co możemy go podziwiać z każdej strony. Takie skanowanie pozwala na przeniesienie naszej osoby do świata wirtualnego, przez co bohater jakiejś gry może być zwyczajnie nami. To spowoduje, że takie skanowanie raduje się dużo znaczniejszym powodzeniem, a znaczna liczba osób zaczyna dostrzegać plusy takiego rozwiązania.

Trzeba się zdecydować na wydruk 3d

druk 3d

Autor: Carlos Pacheco
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz częściej słyszy się o drukowaniu w formie 3d, o tym, że już niedługo każdy będzie miał szansę posiadać taką drukarkę oraz będzie miał szansę sobie drukować trójwymiarowy koszyk, długopis, lub tlumaczenie uwierzytelnione zabawkę. To wszystko zabrzmiało wspaniale, lecz należy powiedzieć, że wydruk 3d ma możliwość być wykorzystany też w medycynie, a szczególnie w ginekologii. Jeżeli pani jest w ciąży i przychodzi na wykonanie USG 3d, możemy przenosić obraz jej maleństwa na drukarkę, a ta stworzy nam obraz dziecka w postaci rzeźby. Takie rozwiązanie jest niesamowite zwłaszcza dla kobiet niewidomych, które nie posiadają możliwości podziwiania swoich maluszków na monitorze, a które dzięki takiemu wydrukowi mają szansę sprawdzić wygląd dziecka jeszcze przed jego narodzeniem.

Takie rozwiązania dają większe możliwości

Czasem nawet nie wydajemy sobie sprawy z tego, jak najnowsza technologia ma szansę pozytywnie wpływać na nasze życie. Trzeba wykorzystywać z tych wszystkich ułatwień, gdyż ma szansę się okazać, że to właśnie dzięki nim będziemy mieli szansę spełnić niektóre marzenia, które do tej pory okazywały się dla nas nieosiągalne. Niektóre takie pomysły mogą posiadać nieprawdopodobne zastosowania, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*