Który smartfon wybrać?

Zakup nowego smartfona to nie lada wyzwanie. Dzieje się tak ze z powodu ogromnej ilości dostępnych modeli telefonów i całej liczby akcesoriów. W praktyce jednak okazuje się, iż wybieramy między trzema głównymi platformami mobilnymi: platforma od firmy Google, system Apple jak i Windows Phone.

Jako, iż telefony pracujące pod wodzą Windows Phone są najmniej rozpowszechnione nie będziemy o nich wspominać w tym tekście. Jeżeli chodzi o smartfony z systemem od Google, to zakres wyboru jest bardzo duży. Jednak na rynku telefonów z tym OS można wyróżnić kilku wiodących producentów tj.: Samsung, Sony, LG albo HTC. Wybijającym się telefonem (jeśli chodzi o relację ceny do jakości) jest z całą pewnością LG G3S, a więc mniejsza wersja flagowego G3.

smartfony, telefony komórkowe

Źródło: http://www.flickr.com

Koreańska korporacja czerpie z sukcesu głównego produktu, oferując mniejszą i bardziej dostępną cenowo wersję dla większego grona klientów. Aparat LG G3S to smartfon budżetowy, zaopatrzony w 8GB pamięci wewnętrznej, pracujący pod platformą Android KitKat. Szczególną zaletą jest na pewno dobra bateria, która gwarantuje do 1,5 dnia normalnego użytkowania na pojedynczym ładowaniu.

Modny design – odpowiedniej jakości tworzywo sztuczne imitujące metal sprawia, iż telefon prezentuje się naprawdę dobrze. Jednym z problemów może być nieco słabsza rozdzielczość wyświetlacza, jednak nie jest to bardzo odczuwalne podczas codziennego użytkowania.

Czy poszukujesz nowych i interesujących wpisów na powyższy temat? Służymy pomocą – kliknij, aby przeczytać (https://www.emanta.pl/) tu świeże treści.

LG G3S to konkretny telefon w odpowiedniej cenie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd smartfonu.

Kiedy rozważamy zakup smartfonu spod znaku Apple, to możliwość wyboru jest o wiele mniejsza niż w przypadku smartfonów z systemem Android. Do rozważenia mamy różne warianty oraz wersje kluczowego produktu firmy z Cupertino – iPhone’a. Zaczynając od starszego iPhone 5, przez iPhone 6 oraz większy wariant iPhone 6 Plus. Przydatne info o telefonach: ceneo.pl/32341300

telefony, smartfony

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście uwaga nieco bardziej wybrednych odbiorców może skupiać się na wariantach z dopiskiem “s”, jednakże takie modele są nieco bardziej kosztowne niż standardowe. Kiedy na przykład porównamy iPhone 6 z wersją iPhone 6s możemy stwierdzić, przy pierwszym podejściu, że oba telefony różnią się niewiele jeśli mówimy o samym wyglądzie urządzeń.

Różnica jest jednak w nowych funkcjonalnościach takich jak chociażby 3D Touch, którego brakuje w wariancie podstawowym. iPhone 6 Plus to właściwie opcja dla użytkowników zwracających uwagę na znacznej wielkości wyświetlacze o bardzo dobrych parametrach. iPhone 5 to najmniejszy smartfon spośród opisanych – wyposażony w ekran o przekątnej 4 cali. Spora ilość osób ten właśnie model iPhone’a uznawany jest za absolutnie najładniejszy ze wszystkich modeli Apple- Apple Iphone sprawdź szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*