Tani i dobry smartphon – czy to możliwe?

Decydując się na wybór smartphonu często oczekujemy, iż za niską cenę uda nam się nabyć sprzęt, który będzie posiadał wiele funkcji, wysokie parametry i jednocześnie będzie niezawodny. Kierując się kwotą do 500 zł, można nabyć dobry sprzęt, ale również łatwo jest się zawieść. Smartfon do 500 zł to trudny wybór. Szczególnie, gdy oczekiwanie klienta są wysokie, ale na urządzenia z górnej półki zdecydowanie nas nie stać. W tym wypadku zostaje nam proponują sklepy.

smartfony

Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie trzeba się w takim przypadku przygotować na pewne kompromisy, bowiem sprzęt w tym przedziale cenowym nie może odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych modeli. W tej kwocie można jednak wyszukać dobre sprzęty. Przykładem jest Motorola Moto X Play.

Ten smartfon nie jest może urządzeniem najlżejszym, lecz zdecydowanie posiada swoje plusy. Jest może duży, ale to nie musi przeszkadzać, gdyż jest poręczny, a obudowa jest na tyle przemyślana, iż wyposażenie jej w wypukłe wykończenie sprawia, iż urządzenie nie wypadnie nam bez kontroli z rąk. Szkło ekranu to Gorilla Glass 3, zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zniszczenia.

Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie oferowane w kategorii tak zwanej budżetowej i spełniający oczekiwania użytkowników jako smartfon do 500 złotych. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż ekran w takich telefonach nie będzie miał nigdy doskonałej jakości, rozdzielczość ekranu nie będzie zapewniała spektakularnych efektów. Jednak dla klientów, którzy kierują się niską ceną, a nie oczekują po smartfonie niczego więcej, poza wygodnym wykonywaniem i odbieraniem połączeniem, korzystaniem z siedzi czy od czasu do czasu zrobienia zdjęć, wydatek ten będzie odpowiednia.

Szukasz przykuwającego wzrok artykułu, który opisuje przydatne tematy? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, gdyż niechybnie Ci się przyda. Uczciwie zalecam ten tekst.

Dla użytkowników podchodzących do telefonu czysto praktycznie, ważną kwestią będzie trwałość baterii. System na jakim pracuje telefon, będzie ważny dla osób, które pod takim sprzęcie oczekują już czegoś więcej. Jeżeli chcemy korzystać z dużej ilości aplikacji, powinniśmy brać pod uwagę jaką ilość pamięci ma smartfon. Po przeanalizowani możliwości cenowych oraz wymogów stawianych sprzętowi, można wyróżnić najważniejsze parametry, które są niezbędne i zestawić je z ofertami dostępnymi na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*