Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Jakie możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz bardziej popularny w naszym kraju. Co roku wchodzą do sprzedaży nowocześniejsze oraz bardziej wyposażone modele. Z tego powodu właśnie zwolenników tych niewielkich maszynek nie jest mało.

Każdy, kto jest zainteresowany takim zagadnieniem, z pewnością się nie znudzi.
3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Przykładem bardzo dobrze wyposażonego urządzenia, jakie ma w zestawie wszystkie konieczne funkcje, żeby robić fotografie lub nagrać video, będzie dron 3DR Iris+ – (3dr iris+). Został on wyprodukowany poprzez firmę amerykańską, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest on wyposażony w kamerę GoPro, która gwarantuje rejestrowanie dobrej jakości obrazu.

Zajmują Cię nowinki? Zatem bądź na czasie (www.steam.biz.pl/products/nitonakretki/)! Wobec tego warto przeczytać następny tekst na interesujący nas temat, żeby dojść do bardziej szczegółowych wiadomości.

czas lotu takiego urządzenia to okres mniej więcej dwudziestu minut. Gdy bateria się wyczerpie nasz dron ląduje automatycznie. Można także za pomocą tylko jednego przycisku sprawić, że takie urządzenie powróci do punktu startu.

W czasie przelotu można stale prześledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość czy chociażby stan baterii. Dzięki temu mamy informację, kiedy należy takie urządzenie zawrócić, by zdążyło przylecieć zanim wyładuje się bateria. Ciekawą możliwością jest Follow me, znacząca tyle, że jeśli mamy telefon z GPS, to możemy ustawić opcję śledzenia z powietrza. Urządzenie będzie nagrywało nas, podążając naszym śladem. Można w taki sposób bez użycia rąk nakręcić swoją biegową trasę albo jazdę samochodem z powietrza.
Warto śledzić na bieżąco wszystkie nowości, ponieważ dobry sklep z dronami będzie miał sporo w ofercie w tej dziedzinie. Jeżeli zależy nam na sprzęcie, jaki wypełni nasze oczekiwania na sto procent, to na pewno uda się taki odnaleźć, ponieważ wybór jest bardzo duży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*