Krótka charakterystyka nowego modelu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

W segmencie superzoomów panuje naprawdę duża konkurencja i trudno przebić się w nim, żeby mogło to się udać należy zaprezentować naprawdę ciekawy model.

aparat cyfrowy, fotografia

Autor: James Hurst
Źródło: http://www.flickr.com
Właśnie taki jest jednak model Canon PowerShot G3, najnowszy reprezentant niezwykle cenionej przez klientów linii PoweShot. Aparat ten został wyposażony w szereg bardzo zaawansowanych technologicznych rozwiązań. Zastosowano w nim na przykład ponad 20-megapikselową matrycę, uszczelnianą obudowę oraz potężny, niezwykle mocny obiektyw. Tym sposobem powstało urządzenie, które zrobiło dużo zamieszania w tym segmencie. Już na pierwszy rzut oka aparat sprawia rzeczywiście dobre wrażenie.

Obudowa jest solidna i wytrzymała, a jej ukształtowanie powoduje, że bardzo dobrze leży w ręce. Poza tym jej uszczelnienie powoduje, że te model aparatu użytkować będzie można nawet w nieco gorszych warunkach pogodowych, co z pewnością będzie cieszyć miłośników fotografowania na łonie przyrody. Jednego nie można o tym sprzęcie stwierdzić, a mianowicie że jest niewielki, raczej swoimi gabarytami przypomina niedużą lustrzankę, a nie zgrabny, poręczny kompakt. Jednak dla niejednej osoby będzie to plusem, gdyż pomimo swoich rozmiarów operowanie nim jest bardzo wygodne i nie sprawia żadnego problemu.

Nie masz pewności odnośnie tego tematu? Zwyczajnie sprawdź szczegóły oprogramowanie cae dostępne właśnie na tej stronie. Wszystko było starannie przedstawione.

Canon PowerShot G3, poza typowymi, wyśrubowanymi funkcjami które się wiążą z samym fotografowaniem, ma wiele pożytecznych funkcji użytkowych- aparat canon powershot g3. Na pewno pochwalić go można za czas przygotowania do pracy. Zdjęcia można robić już po półtorej sekundy od momentu włączenia, co stanowi bardzo dobry wynik.

kobieta robiąca zjędzia, fotograf

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Za to duży na 3,2 cala ekran który można odchylać daje bardzo duże możliwości jeśli będzie chodzić o robienie zdjęć w nietypowych pozycjach. Kolejną jego zaletą jest funkcja dotykowa, tym sposobem urządzeniem da się sterować za pomocą ekranu. Jednak dla dużej ilości osób, które po raz pierwszy miały okazję ten sprzęt, jest obiektyw. Ma on zakres ogniskowych 24-600 mm, co będzie robić wrażenie nawet wśród zawodowych fotografów. Dzięki jego możliwościom da się robić doskonałe zdjęcia i blisko, i daleko oddalonym przedmiotom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*