Jakie zalety mają telebimy wykorzystywanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, widać je praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, bilboardy czy plakaty są już tak powszechnie spotykane, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnio zaczęła się pojawiać zupełnie nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje dużo więcej możliwości niż zwykłe nośniki, a są to właśnie telebimy.

telebim promocyjny

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Popularność ich bierze się z paru rzeczy. Największą zaletą nowoczesnych telebimów jest fakt, że pozwalają na nieograniczone wprost możliwości sterowania wyświetlaną treścią.

Jeśli chcesz uzyskać inne informacje na opisywane zagadnienie, to pomocne w tym okażą się przydatne teksty, które odnajdziesz tutaj. Sprawdź to!

Reklama tradycyjna jest umieszczana na jakiś czas, w trakcie którego ciężko ją zmienić. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolny czas, a zmiana ogranicza się jedynie do wgrania nowego filmu do urządzenia – polecana witryna . Będzie to dawało naprawdę nieograniczoną możliwość marketingowcom, a jednocześnie w ogromnym stopniu powiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej omijane bez żadnego odzewu, lecz ruszające się dużo lepiej będą przyciągać wzrok konsumentów.

Telebimy zaczynają opanowywać obecnie coraz pokaźniejszy obszar wizualnej reklamy, a ich popularność wynika przede wszystkim z ich bardzo dużych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc w prosty sposób można je zestawiać w różnych wymiarach. Jeżeli będzie taka konieczność, to ostateczny telebim będzie miał nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni – niekiedy się takie montuje na czas dużych imprez sportowych czy kulturalnych.

telebimy

Autor: Randy
Źródło: http://www.flickr.com
Są odporne na atmosferyczne warunku, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od oświetlenia. Nie ma żadnego znaczenia, czy jest dzień czy noc, za każdym razem telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Wynika to z ich konstrukcji opartej na wysokiej jakości diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, ale również będą zużywać niewiele prądu, więc w każdym z modułów działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel złożony jest z trzech diod, to znaczy zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu natężeniem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*