Lokalizator GPS dla pupila to aktualnie hit w sieci, natomiast kamera z diodami w dalszym ciągu jest chętnie kupowana przez mieszkańców domów prywatnych

W tej chwili w centrach handlowych uda nam się odnaleźć bezmiar różnorodnych gadżetów. Bezproblemowo znajdziemy dowcipny podarek dla kumpla z okazji imienin, koleżanki na wieczór panieński oraz dla rodziców, którzy ubóstwiają nowinki technologiczne.

Wiadomo, że w

pies z kamerą gopro

Autor: Gordon Tarpley
Źródło: http://www.flickr.com

sklepach internetowych dużo łatwiej jest szukać czegoś taniego, niż w tradycyjnych centrach handlowych.Aktualnie hitem w sklepach internetowych jest lokalizator GPS dla psa i kiciusia. Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, a Twój pupil uwielbia wychodzić na dalekie włóczęgi po okolicy to bezwzględnie musisz kupić to urządzenie.

Jeżeli sądzisz, że ten materiał jest warty zainteresowania, to co pomyślisz, gdy zobaczysz więcej informacji z tego źródła?. Zwyczajnie kliknij tu oraz zobacz.

W większości wypadków ten lokalizator montowany jest na obroży, zatem jest wygodny dla naszego zwierzątka. Nie jest on zbyt wielki, więc nie przeszkadza podczas zabawy. My natomiast będziemy mogli spać spokojnie, gdyż lokalizator GPS dla psa namierzy go wszędzie (nie wiesz jak wygląda: sorfex.com/pl/c/Lokalizatory-GPS/36). Jeżeli wyruszamy ze zwierzakiem na spacer i zamierzamy dać mu wolną rękę to nie musimy się niczym przejmować, albowiem za pomocą SMS zostaniemy poinformowani o jego położeniu w razie konieczności. Jeżeli zdarzy się, iż nasz piesek wybierze się na samotną włóczęgę to przy użyciu komputera będziemy mogli odtworzyć jego drogę od początku do końca. Niestety będziemy musieli się liczyć z dużymi kosztami, gdyż profesjonalny lokalizator kosztuje więcej aniżeli 500 zł.

Wiadomym jest, że na portalach aukcyjnych uda nam się wyszukać taki system nawigacyjny

kamera monitoring

Autor: Tristan Nitot
Źródło: http://www.flickr.com

za mniej niż 200 zł, lecz musimy zdać sobie sprawę z tego, że nie jest to zbyt solidne urządzenie. Kolejną rzeczą jaką coraz częściej ciekawią się wielbiciele gadżetów jest kamera z diodami, która może przydać się każdemu z nas (szukasz gadżetów dla siebie: sorfex.com/pl/c/Kamery-Fotopulapki/3). Zapewne każdy lokator domu słyszał już dość sporo o przeróżnych napadach i rabunkach, w związku z czym należy rozważyć kupno takiej kamery. Jeśli nie stać nas na zakup fachowego urządzenia to zawsze możemy zdecydować się atrapę, która najskuteczniej odstraszy ewentualnych włamywaczy.
Już dziś zorientuj się co atrakcyjnego teraz jest w butikach internetowych. Z całą pewnością wyszperasz rzecz, jaka byłaby Ci potrzebna i zdecydujesz się na jej kupno. Czasem warto pozwolić sobie na zakup gadżetu, który będzie jedynie dodatkową rozrywką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*