Nowości technologiczne

Na naszej stronie internetowej odnajdziesz nowinkiz dziedziny najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo obiektywnymi. Nasi redaktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Autor: Sony
Źródło: Sony

Specyfikacja parametrów telefonu xperia c3 jest już znana. Nowy smartfon kierowany jest do użytkowników „selfie”.

Chcesz chłonąć dalej ciekawą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj na nowej witrynie.

Jest to urządzenie średniej półki. Charakteryzuje się umieszczonym na froncie aparatem fotograficznym. Ma wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najwyższej jakości wyświetlacz. Dzięki temu wyświetlany obraz jest na bardzo dobrym poziomie.

Głównym elementem tego urządzenie jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wystukiwany zegarem 1,2 GHz. Współpracuje on z 1 GB pamięci RAM oraz z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik posiada 8 GB przestrzenią dyskową. Ten sprzęt znajduje się w trzech następujących kolorach: białym, czarnym a także miętowym. Jego wprowadzenie na rynek datuje się na sierpień. Chiny będą pierwszym krajem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tego momentu ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

W profesjonalnym serwisie internetowym mamy możliwość znaleźć wyciek informacji na temat iphone model 6. Jest to aktualnie najbardziej wyczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje znajdujące się w mediach internetowych budzą wiele dyskusji.

Ten telefon komórkowy ma cechować się procesorem A8 wystukiwanym zegarem 2,6 GHz a oprócz tego ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na działanie różnych warunków atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego inne komponenty. Mogą się wydawać niektórym adresatom nawet trochę przesadzone.

Powinniśmy jednak mieć na uwadze fakt, że iphone 6 musi podtrzymywać renomę serii. Ma obowiązek zasługiwać na tytuł następcy iPhone 5S. Nowe telefony mają się pojawić na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*