Krótka charakterystyka słynnych światowych firm.

Prawdopodobnie wiesz, że istnieją w świecie spółki, których data powstania to odległe lata, a które obstają się na rynku do dzisiejszego dnia i są nieprześcignione.
Jedną z omawianych firm jest AIR SWISS, innymi słowy szwajcarskie linie powietrzne, które powstały w 2002r.

panorama - firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
. Serwują 74 połączenia do 38 krajów świata. Flota kreuje się z 85 aeroplanów z czego 24 to samoloty odległego zasięgu. W naszym kraju samoloty Air Swiss lecą z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Inną firmą jest AVANTE, która zajmuje się wyrobem okien. Firma Avante to doświadczony lider wśród tego gatunku urządzeń. Na swoje artykuły posiadają 7 lat gwarancji tudzież 12 miesięcy darmowego ubezpieczenia. W istotnej ofercie przedkładają aż 40 kolorów oklein okiennych, zatem można być pewnym, iż każdy odnajdzie coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj – potrzebujesz air swiss’a?.

Kolejną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która zajmuje się produkcją drobnego sprzętu AGD np. suszarki, czy lokówki. Jest to włoska jednostka powstała w 1974r. Produkuje sprzęt dla miłośników piękna, zdrowia i urody, a dla których równolegle ważne są kwestie bezpieczeństwa jak również ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo Bellissima imetec postrzegana jest jako trwała i pilna marka o utwierdzonej reputacji. Ostatnią marką jest Kenwood zajmująca się wyrobem dodatków kuchennych np. blender Kenwood. Marka fukncjonuje w 44 krajach na świecie tudzież została założona 1947r. Blender Kenwood to jedynie nieduży drobiazg przy robotach kuchennych, które oferuje firma. Odwiedź stronę partnera – ceneo.pl .

Jak zauważa się, jest masa firm o jakich nawet nie zdarzyło się nam słyszeć, a które są popularne i popularne. Dobrze jest poczytać opinie na ich temat, gdy będziemy potrzebowali skorzystać z ich świadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*