Musimy zachęcać nasze maluchy, aby uprawiały sport, gdyż polepszy to ich zdrowie oraz zapobiegnie otyłości

Obecny wiek nie sprzyja niestety aktywnemu stylowi życia. Wszyscy ciągle siedzą w klasie lub w pracy, a później spędzamy czas zapatrzeni w laptop lub telewizor.
Warto jednak zrobić co w naszej mocy, by nasze maluchy były świadome tego, co to ruch.

Łódź

Autor: FUJIAIRE
Źródło: FUJIAIRE

Jeśli uwielbiają bawić się w wodzie, kiedy jesteśmy na wczasach, to może warto zapisać je na pływalnię, aby na kursach nauczyły się pływać. To fantastycznie wpłynie na ich sprawność, ale także pozwoli oderwać się od ekranu smartfona. Powinniśmy zapisać małego szkraba na takie zajęcia z nauki pływania, które mu się spodobają. Miły musi być trener, który będzie cierpliwy i pokochają go wszystkie dzieciaki. Istotne jest również wyposażenie samej pływalni. Szafki basenowe powinny być wytrzymałe i postawione na dobrej wysokości tak, żeby nasz skarb nie miał kłopotu z włożeniem swoich ciuchów do środka. Szafki basenowe powinny posiadać również takie zamknięcie, by bez problemu dzieci mogły mieć przy sobie kluczyk. Teraz tego typu czytniki to zwykle bransoletki, które mamy możliwość zapiąć na nadgarstku. To ważne, gdyż w wodzie nie mamy kieszeni, do której można byłoby włożyć kluczyk. Szafki basenowe powinny posiadać również na stałe przymocowana solidną ławkę, na której każdy będzie mógł usiąść, aby się ubrać.

Barwa szafek bywa pływającym z reguły obojętny, ale muszą być one czyste (filtry powietrza do domu) i zadbane. Porysowane albo połamane niestety nie zrobią na klientach korzystnego wrażenia. Z tego powodu należy je czyścić i wietrzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*