Opis możliwości, jakie daje nowoczesna technologia w zakresie nagrywania filmów.

Zaawansowana technologia pozwoliła na ogromny postęp w dziedzinie nagrywania obrazów. Aktualnie bez problemów już za kilkaset złotych zakupić można zaawansowaną kamerę, mogącą nagrywać w wysokich rozdzielczościach.

Bardzo dużą popularnością cieszą się na rynku różnego rodzaju kamery sportowe, przykładowo takie jak GoPro hero 3+ silver.

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie absorbujący, to bez wahania kliknij tutaj i sprawdź tamto źródło – w tamtym miejscu też odnajdziesz dużo ciekawych informacji.

Mają one kompaktowe, nieduże rozmiary, poza tym są wyposażone w rozmaite mocowania, przy pomocy których da się je zamontować na kasku, rowerowej kierownicy czy nawet ręce. I w czasie jazdy rejestrować swoje umiejętności, jakie później będzie można pokazać całemu światu w sieci internetowej. Tego typu urządzenia są odporne na piasek, wilgoć i duże wahania temperatur, a ich zewnętrzne obudowy bez żadnego problemu wytrzymają różne ekstremalne sytuacje.

klient

Autor: TOSHIBA
Źródło: TOSHIBA

Forma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo nowości pojawiło się także na rynku dla osób zawodowo nagrywających różnego rodzaju imprezy i uroczystości. Jedną z tego typu nowości są na przykład drony Warszawa, które pozwalają na otrzymanie rewelacyjnych efektów przez filmowanie z wysoka. Zaawansowane drony bez problemów mogą unieść nawet dość sporą kamerę, a przez to, że mogą przebywać w powietrzu nawet do kilkudziesięciu minut, to da się przy ich pomocy nagrywać najważniejsze wydarzenia na konkretnej imprezie.

Niezwykle istotną rzeczą dla operatorów tego sprzętu jest to, że można niezależnie sterować lotem drona i niezależnie kamerą do niego przyczepioną. Dzięki temu można podlecieć maszyną w wybrane miejsce i skupić się jedynie na tym, aby wykonać jak najlepsze ujęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*