Kabura do telefonu, innymi słowy przydatna i szykowna osłona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wizerunkiem. Na ogół dba on o swoje urządzenie jak tylko może, ochrania przed tym, aby nie spadło z dużej wysokości itp. Jednak na niektóre uszkodzenia nie mamy wpływu – w jaki sposób więc zabezpieczyć przed tym swoją komórkę?

telefon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Estetyczny telefon jest wizytówką jego posiadacza, gdyż jak troszczy się on o niego, tak prawdopodobnie dba o auto, później dom itp.. Zakładając etui na swoją komórkę troszczymy się, by nie rysowała nam się ona przy wyciąganiu ze spodni lub otarciu o coś szorstkiego w torebce. Skórzana lub też nie, kabura do HTC, Nokii czy też telefonu innej firmy to pierwszorzędne wyjście dla osoby, jaka docenia wygodę i klasę. Wiele razy pewnie spotkaliśmy się z człowiekiem, który zamiast w kieszeni czy torebce trzyma swój telefon w dłoni. W tej pierwszej bowiem nie za każdym razem się mieści (producenci przygotowują raz po raz większe gabarytowo komórki), a w torebce nie za każdym razem można go w mgnieniu oka odnaleźć.

Jeżeli sądzisz, że ten wpis jest warty polecenia, to kliknij także ten link – równie interesujące materiały znajdziesz w najnowszej treści!

Z jakiego powodu natomiast stylowe? Wykonana z ekoskóry, naturalnej skóry albo silikonu kabura do HTC (poznaj dodatkowe informacje) posiada z reguły jednostajny odcień lub też delikatny i gustowny wzór. Nie jest bardzo krzykliwa, nieraz na tyle skromna, że wprost niezauważalna. Pokrowiec niemal za każdym razem ma system mocowania za pomocą szlufki do paska od spodni lub torebki przepasanej przez biodra.

produkty

Autor: Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Czy taki system noszenia komórki jest sprawdzony? Niemało osób martwi się o to, iż zostaną okradzieni, lecz tak na prawdę aby do tego doszło trzeba być niezwykle nieuważnym. Tego typu gadżet posiada bowiem zapięcie magnetyczne, umożliwiające zapięcie sprzętu w futerale. Od poniektórych pokrowców da się odpiąć uchwyt mocujący,za pomocą czego da się radować się ślicznym etui, a w gwałtownych przypadkach zamocować go do paska. Cena takiej kabury waha się w granicach o kilku do kilkuset złotych, w zależności od wariantu półproduktu użytego do jej stworzenia.

Aparat telefoniczny jest nijako wizytówką posiadacza, w związku z tym winien on o niego dbać. W stosunku do możliwości pieniężnych, dobrze jest nabyć i używać etui, gdyż gwarantuje ono estetyczny wygląd i ochronę przed niespodziewanymi trafami, a także jest wygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*