Jak w zależności od liczby lat i płci danego człowieka może wyglądać jego bardzo kosztowny telefon komórkowy albo smartfon

Przysłowie przypomina nam, że co kraj to obyczaj. Idąc dalej tym tropem bardzo szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny telefon. Mając na uwadze asortyment wyłożony na sklepowych regałach, w zupełności zgadzamy się z wyżej sformułowaną tezą.

Smartfon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A z kolei niektórzy obserwatorzy usiłują dostrzec zależność pomiędzy psem a jego właścicielem. Kiedy widzimy na chodniku starszą elegantkę prowadzącą na smyczy pudelka z równo przystrzyżoną sierścią, to zazwyczaj nie powątpiewamy w słuszność zaproponowanych poglądów. Sprawdźmy więc, czy podobnie sprawa się ma w przypadku telefonów i ich właścicieli.

Jednym z charakterystycznych akcesoriów bywa osłonka na telefon, a jej wygląd dużo mówi nam o posiadaczu, może nawet więcej niż sam telefon (zobacz więcej na www). Nastolatki mogą dla siebie wybrać osłonkę w odcieniach mało intensywnego różu i wyprodukowaną z pluszu. A co wtedy pomyślimy o nastolatkach? Zapewne niemalże natychmiast stanie nam przed oczami popularna oraz powszechnie znana postać Mariolki ze skeczu jednego z rodzimych kabaretów. Czyżby taka dziewczyna miała taki sam charakter jak kabaretowa gwiazda? Aby udowodnić prawdziwość zaproponowanej tezy, trzeba by przeprowadzić stosowane badania, lecz nasza intuicja sugeruje nam, że odpowiedź na postawione zapytanie jest twierdząca.

Laptop

Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

Z kolei przedsiębiorcy mają wystarczająco wiele pieniędzy, żeby kupić sobie jeden z najbardziej wartościowych modeli sprzedawanych na rynku. Bywają w stanie pochwalić się wielofunkcyjnym iPhonem renomowanej firmy (pełne informacje). A takie modele potrzebują nie pierwszej lepszej osłonki. Majętne osoby nie zapominają, że obudowa do apple ma być równie szykowna i droga jak skórzana aktówka. Tego rodzaju etui musi prezentować się profesjonalnie, aby dyrektor firmy mógł wyciągnąć urządzenie komunikacyjne nawet w trakcie najbardziej istotnego oraz prestiżowego spotkania. Przeczytanie smsa może czasami zaważyć na dalszych losach konkretnej organizacji.

A wyciągać z kieszeni telefon z porozrywaną tu i ówdzie osłonką to wpadka, o jakiej jakikolwiek biznesmen nawet nie chce myśleć. Osłonka na telefon, a także obudowa do apple, czyli np. do nowoczesnego notebooka, pełnią istotne funkcje.

Kliknij na odnośnik (www.sklep.techkar.pl/), on przybliży Ci temat, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz tekst, posiadający ciekawe dane.

Po pierwsze, dzięki nim misterne części są znakomicie zabezpieczone przed wilgocią oraz zarysowaniem wyświetlaczy (sprawdź case do różnych modeli – np. [0]=39&device_model[0]=218). A po drugie, dla elegantek, jak już nadmieniliśmy wcześniej, niezwykle ważny, o ile nie najważniejszy, bywa sam wygląd telefonu. Z tego też powodu płeć piękna zakupuje obudowy w odważnych kolorach, a nawet dopasowuje je do odcienia swojej aktówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*