Praktyczne sprzęty do śledzenia.

Sklep internetowy poleca praktycznegadżety detektywistyczne w niskich cenach. Oferujemy m.in mini kamery, długopis z kamerą czy zegarek szpiegowski. Mini kamery przeznaczone są dla osób, które w sposób bezpieczny i dyskretny pragną zarejestrować i zapisać obraz z dźwiękiem wysokiej jakości. W asortymencie naszego sklepu znajdują się kamery ukryte w budziku lub zasilaczu, dzięki którym można dyskretnie monitorować zachowanie domowników w czasie naszych wakacji czy wyjazdu w delegację.

obraz z kamery

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkowo, w razie włamania czy kradzieży, mamy w posiadaniu nagranie, które może pomóc zidentyfikować sprawcę i odzyskać skradzione rzeczy. Mini kamery szpiegowskie doskonale sprawdzają się także w pracy, pozwalając na nagranie obrazu z biura, gdy podejrzewamy, że dzieje się coś niepokojącego na co powinniśmy zareagować. Oferujemy również mini kamery operacyjne.

Ta oferta szyba prysznicowa na wymiar jest niesamowicie interesująca i jeżeli poszukujesz więcej informacji na omawianą tu tematykę, to znajdziesz je tu.

To wyższa klasa sprzętu do dyskretnego monitoringu, często wykorzystywana przez policję oraz detektywów. Odznaczają się wyższą klasą nagrań, możliwością bardzo długiej pracy operacyjnej czy dodatkowymi funkcjami, takimi jak oznaczanie nagrania znakiem wodnym i pokazywanie liczby klatek ().

Materiał taki może stanowić rzeczywiste źródło informacji i niezbity dowód w sprawie sądowej. Szeroki wachlarz rejestratorów pozwala na zapis nagrań w dowolnym formacie, oczekiwanej jakości obrazu oraz pojemności pamięci. Następnym gadżetem godnym zwrócenia uwagi jest długopis z kamerą. To multimedialne urządzenie o najwyższej jakości. Długopis rejestruje obraz o rozdzielczości 640×480 pikseli. Jest stworzony z metalu.
Wyglądem przypomina normalny długopis. Wygląd rzeczywistego długopisa nie wzbudza podejrzeń co do jego wielkich. Oczywiście długopis można wykorzystywać również w sposób standardowy – do pisana. Tusz ma kolor czarny.

długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Długopis z kamerą posiada także funkcję aparatu oraz dyktafonu. Można ustawić czas i datę wykonywanych zdjęć lub video. Dzięki temu niewinnemu urządzeniu w niczym nie przypominającemu kamery, dowiesz się całej prawdy.
Długopis z kamerą można zawsze nosić przy sobie i używać w dowolnym czasie. Jest niezwykle prosty do ukrycia (zobacz ). Niezwykle wygodnym i praktycznym gadżetem jest również zegarek szpiegowski. Ma funkcję robienia zdjęć oraz detekcji ruchu. Praktyczny w każdej sytuacji, w której chcemy mieć dowód nieprawidłowych zachowań, kłamstw, drobnych kradzieży czy uwiecznić ważne spotkanie.Videa nagrywane przez zegarek szpiegowski zapisywane są w wygodnym formacie z rozdzielczością 640×480.Dźwięki zbierane są z otoczenia z pomocą zintegrowanego mikrofonu (patrz ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*