Z jakiego powodu warto trochę zadbać o swój smartfon kupując na niego porządny pokrowiec albo etui.

Nowo sprzedawane telefony mają nieporysowane ekrany i obudowy, jednak czasami wystarczy kilka dni trzymania w kieszeni czy torebce, aby po tym wyglądzie nie zostało ani śladu.

Z tego też powodu jeśli ktoś będzie chciał na dłużej zachować swój sprzęt w dobrej formie, a jednocześnie dać mu większe bezpieczeństwo na wypadek jakiś uderzeń czy upadków, to powinien zainwestować w odpowiedni pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, za parę złotych już w jakiś sposób urządzenie ochronią, a inne odmiany dają znacznie większą skuteczność. Nie można też zapomnieć o funkcji ozdobnej, sporo etui i pokrowców jest naprawdę ładnie i estetycznie zrobionych.

Zaintrygował Cię opisywany tekst? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj jeszcze szczegóły w źródle, odnajdziesz tam dodatkowe dane.

Na rynku wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy posiadacz smartfona bez problemów może odpowiedni huawei y3 etui dla siebie znaleźć.

obudowa huawei y5

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle popularne są na przykład pokrowce zrobione z tworzywa sztucznego lub trochę droższego poliwęglanu, ten ostatni materiał jest bardzo wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Doskonale przed tego typu rzeczami chronią także etui wykonane z silikonu, zakłada się je na tył i boki komórki. Przez to że są elastyczne bardzo dobrze absorbują one energię, i niejeden smartfon dzięki nim uratował się od zniszczenia. Jeśli jednak trafi się sytuacja, że któryś z zewnętrznych elementów przypadkiem pęknie, to też wielkiego problemu najczęściej nie powinno być.

Do większości wersji telefonów dokupić bowiem można jakieś obudowy i je po zwyczajnie wymienić. Co więcej, w przypadku niektórych modeli druga obudowa huawei y5 będzie się znajdowała w zestawie, jaki się kupuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*