Szkło ochronne do smartfonów

W zależności od kategorii oraz modelu telefonu komórkowego, można zakupić etui, które właściwie będzie chroniło smartfona przed wszelkimi upadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie mają także różne palety barw, wśród których można wybrać najbardziej pasujący.
Etui Apple iPhone 6 sprawdź etui do apple iphone 6 kupić można w różnych charakterach. Niektóre z nich zabezpieczają nawet przed niemiłym zalaniem, a także i kurzem. Wciąż jednak najważniejszym ich obowiązkiem jest zabezpieczenie przed upadkiem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej wyszukane etui z kolei mają też funkcję baterii, która jest wbudowana w case z tyłu. Właśnie dzięki niej telefon komórkowy o wiele dłużej wytrzymuje i niepotrzebne jest ładowanie. Etui Apple iPhone 6 wspomaga utrzymać urządzenie przy życiu nawet do około 26 godzin użytkowania. Etui silikonowe można szybko oraz łatwo ściągnąć, natomiast z powodu ich różnorodności – istnieje opcja przebierania w nich w dowolnym momencie. Ich asortyment jest niezwykle szeroki, z powodu czego każdy posiadacz iPhone’a posiada możliwość dostępności wielu modeli etui. Jednocześnie żaden z nich nie ma prawa znudzić się po krótszym czasie.
Poza futerałem, większość osób decyduje się na szkło ochronne na telefon – sprawdź szkło ochronne na telefon. Występuje ono w dwóch rodzajach – jako folia i jako szkło hartowane. Każde z nich ma inne właściwości, od których także zależy ich koszt. Folia (zobacz urządzenia pakujące) jest elastyczna, natomiast szkło – świetnie zabezpiecza ekran przed wszelkimi pęknięciami, zarysowaniami oraz innymi problemami.

Warto wspomnieć, że szkło hartowane jest bardzo twarde, bowiem może je zarysować tylko… ostrze diamentowe. Z tego powodu każdy smart fon jest świetnie chroniony przed wszelakimi nieoczekiwanymi wypadkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*