Nowinki techniczne – czyli jakie urządzenia opłaca się znać?

Wśród ludzi możemy wyróżnić tych, którzy uwielbiają wszelkiego rodzaju gadżety i nowinki techniczne oraz takich, którzy nie mają zielonego pojęcia jak obsługiwać nawet najprostszy smartfon, czy aparat fotograficzny. Pierwsi, wciąż czekają na nowe produkty, dzięki którym będą mogli realizować ciekawe projekty, rozwijać swoją wyobraźnie i zwiększać kreatywność. Co obecnie cieszy się sporą popularnością w tym zakresie?

obraz z go pro

Autor: cédric
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chodzi o ciekawe gadżety to warto wymienić chociażby quadrocoptery. Jest to sprzęt, z jakim można wziąć się za niebanalne projekty, zależnie od funkcji jakie może spełniać po fabrycznym zaprogramowaniu. Drony są wyposażone w kamerę i w kartę pamięci, na jakiej w zależności od pojemności można umieści setki zdjęć i nagrań. Kamerę i aparat można uruchamiać z poziomu kontrolera i dopasować wedle własnych upodobań. Najnowsze drony są wyjątkowo stabilne i efektywne. Więcej tutaj: odnośnik.

Za przykład może służyć DJI Phantom 3 Professjonal. Quadrocopter pozwala na szczegółowe określenie pozycji, gwarantuje uzyskanie ciekawych efektów nagranego obrazu, a przy tym łatwo się go obsługuje i jest niezawodny. Innym sprzętem, który bez wątpienia spodoba się miłośnikom nowinek technicznych jest GoPro Black, czyli kamera sportowa. Urządzenie charakteryzuje się doskonałą wydajnością, możliwością robienia wielu zdjęć na sekundę, przy czym są to zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Wyjątkowo odporna kamera – również na oddziaływanie wody, funkcjonuje szybko i bez problemów. Umożliwia nagrywanie nocą, jak również nagrywanie w szybkim ruchu z precyzyjnym odzwierciedleniem rzeczywistego obrazu. Sprawdź więcej: elegancki dji phantom 3 professional.

go pro

Autor: Glory Cycles
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna, wymieniony sprzęt nie jest jedynym, na jaki warto obecnie zwrócić uwagę. Osoby, które kochają nowinki techniczne są z tym na bieżąco przeszukując najróżniejsze źródła wiedzy, takie jak czasopisma naukowo-techniczne czy strony internetowe poświęcone tego typu tematyce. Jest ich obecnie bardzo dużo. W sieci możemy zakupić fachowy sprzęt, ale możemy również szczegółowo zapoznać się z jego wskaźnikami i recenzjami, na podstawie których łatwiej podjąć decyzję o zakupie danego sprzętu.

Jeżeli przedstawiony artykuł Cię zafrapował, to bez ociągania kliknij ten link, ponieważ on także Cię zainteresuje – to bardzo użyteczna witryna!

Warto śledzić więc nowości pod tym względem pamiętając o tym, że pojawiają się one co chwila, każdorazowo zapewniając lepsze i doskonalsze rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*