Zabezpieczenie własnego aparatu komórkowego przed uszkodzeniami

W teraźniejszych latach, większość osób ma aparat komórkowy. Mało tego, zazwyczaj są to najlepszej jakości modele, warte kilkaset złotych, które dostaliśmy prawie za darmo w pakiecie wybranego abonamentu. Mimo iż nie zapłaciliśmy za nasz aparat, i tak pragniemy aby służył nam jak najdłużej, najkrócej do końca terminu umowy z korporacją telekomunikacyjną. Żeby taka sytuacja była realna, niezbędne mogą być akcesoria na komórkę, które zabezpieczą ją przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Najważniejszym gadżetem może okazać się folia na telefon. Pewnie, że nowo zakupiony aparat właśnie taką posiada, lecz zabezpiecza ona nasz aparat jedynie przed porysowaniem. Jeżeli pragniemy nie dopuścić do stłuczenia szybki, w wyniku upadku aparatu z wysokości, potrzebna nam będzie mocniej trwała folia na telefon. Obecnie mamy do dyspozycji pełno modeli, w dużym przekroju cenowym, które bardziej lub mniej zabezpieczą nasza komórkę.etuo.pl/
W atrakcyjnej cenie są naklejki wykonane z silikonu – trwałe i niedrogie. Inne niezbędne akcesoria na komórkę to futerał, lub chociaż obudowa. Pozwolą nam one zachować model w całości przy upadku z wysokości, minimalnie także odizolują go od wody w chwili zalania.

akcesoria do telefonów

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com

Ale gdzie najkorzystniej zakupić akcesoria na komórkę? Na pewno nie w salonie firmowym – ceny są tam bardzo wywindowane a wybór mały. Najtańszą alternatywą będzie zapewne internet. Ogromny przekrój modeli, folia na telefon ze szkła w cenie gumowej nabywanej w sklepie stacjonarnym. Lecz tego typu zakupy mają także swoje minusy. Istotny jest brak opcji ujrzenia towaru na żywo. Futerały na telefon mają to do siebie, że warto przymierzyć je przed kupnem – podobnie jak ciuchy. Bowiem w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą w inny sposób rozmieszczone.

Czy sądzisz, że jest potrzeba jeszcze jednego sprawdzenia podanych w tym tekście informacji? Jeśli tak, to kliknij tu i zweryfikuj witrynę (http://www.leaderlogistics.pl/).

Dodatkowo, do ceny zakupu, w większości przypadków trzeba dodać koszt wysyłki – który w niektórych sytuacjach może przekroczyć cenę zakupionego towaru. Poza tym, należy uzbroić się w cierpliwość – na zakupiony gadżet, przyjdzie nam poczekać nawet tydzień czasu.

Akcesoria na komórkę są koniecznością każdego telefonicznego maniaka. Właściwa folia na telefon lub futerał, oprócz pewnych walorów estetycznych, mogą także uchronić nasz model przed sporym uszkodzeniem. Ceny za tego typu gadżety są różnorodne, najmniej kosztowne zapewne znajdziemy w sieci online, nawet pomimo kosztów przesyłki – jednak na tą trzeba będzie zaczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*