Aukcje dla przedsiębiorstw

Mamy zły czas dla biznesu. Kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże całościowa słaba koniunktura w Unii Europejskiej wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to.

Cała masa biznesów, by pozostać na rynku, było zmuszonych ucinać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji (szkolenie z negocjacji warszawa) kosztów. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy – aukcje elektroniczne.

Bezpieczne zakupy przez internet

Autor: iStock
Źródło: iStock

Zanim powstały grupy zakupowe, jedynym miejscem do robienia dużych zakupów dla biznesu, były aukcje elektroniczne. Grupy zakupowe Logintrade jest ich potomkiem. Oto portal, gdzie wyselekcjonowani porządni dostawcy oferują swoje produkty. Platforma zakupowa wygląda jak e-sklep, z tą różnicą, że operuje naprawdę dużymi ilościami towarów. Transparentne katalogi sprawią, że w mgnieniu oka odszukamy interesujące nas towary, zamieszczane oceny dostawców dadzą pewność bezpieczeństwa transakcji, a zautomatyzowany mechanizm zakupów i płatności nie zajmie wiele czasu. To korzyść dla obu stron. Dostawca zyskuje, ponieważ nie jest zmuszony reklamować się już w wielu miejscach i dostaje świetny dostęp do klienta. To powoduje, że ma możliwość spuszczenia z ceny, likwidując wydatki na marketing. Klient z kolei korzysta na niższej cenie, nie potrzebuje wdawać się w negocjacje, gdyż e-procurement wymusza jasne reguły transakcji. Kontrahenci wiedzą o nowych zamówieniach i towarach, gdyż grupy zakupowe posiadają elektroniczne mechanizmy rozsyłania powiadomień. Więcej artykułów .

Przenieś swoje przedsiębiorstwo w nowy wiek i już dzisiaj skorzystaj z zalet grup zakupowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*